Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Компактність, швидкість і зручність
Модель Ergo W02-CRC9 3G/4G об'єднує в собі можливості 4G-роутера і Wi-Fi маршрутизатора, даючи приймати і потім роздавати мережевий сигнал скрізь, де є покриття операторів стільникового зв'язку. Все, що для цього потрібно — вставити в роутер SIM-картку та під'єднати пристрій до USB комп'ютера або ноутбука, павербанка або будь-якого зарядного пристрою.

Функціональність
Його можна використовувати як автономний Wi-Fi роутер без потреби під'єднання до ПК або ноутбука. Роутер завжди можна під'єднати до звичайного зарядного пристрою смартфона з USB-портом. А для мандрівників є можливість під'єднувати роутер до powerbank. Він дуже компактний, що сподобається тим, хто часто подорожує. Його легко брати із собою в дорогу й без проблем користуватися швидкісним інтернетом, перебуваючи в машині, поїзді чи за містом.

Швидке під'єднання до мережі та якісний сигнал
Ergo W02-CRC9 — універсальний USB-роутер із функціями для доступу до швидкісного мобільного інтернету. Максимальна швидкість приймання даних у мережах 4G — до 150 Мб/секунду, й 150 Мб/секунду через Wi-Fi. До нього можна під'єднати до 10 пристроїв одночасно, гарантуючи чудову якість і високу швидкість сигналу. Проста і зрозуміла інструкція дає змогу під'єднатися до мережі Інтернет швидко і завжди залишатися на зв'язку.

Можливість під'єднання антени для впевненого приймання слабких сигналів
Завдяки наявності інтерфейсу для під'єднання зовнішньої антени мережа Інтернет буде доступна навіть у місцях із дуже слабким рівнем сигналу. Стандартний роз'єм CRC9 дає змогу використовувати як компактну переносну антену, так і потужнішу стаціонарну антену, з'єднану з роутером за допомогою коаксіального кабелю. Завдяки своїм вивіреним і збалансованим функціям модель ERGO W02-CRC9 є найкращим рішенням для організації доступу в Інтернет навіть у порівняно віддалених від цивілізації місцях.Детальні характеристики:
Виробник Ergo
Модель W02-CRC9
Артикул W02-CRC9
Стандарт GSM
Покоління зв'язку 3G
Покоління зв'язку 4G
Підключення модем без підключення
Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) 150
Підтримка зовнішньої антени є
Особенности Wi-Fi
Ширина (мм) 90
Висота (мм) 30
Глибина (мм) 12
Колір білий
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 12

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Мобільний модем Ergo W02-CRC9.
Мобільний модем Ergo W02

Мобільний модем Ergo W02

Стандарт - GSM, Покоління зв'язку - 3G, 4G, LTE, Підключення - модем без підключення, Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) - 150, SMS обмін, білий....

Мобільний модем D-Link DWR-910

Мобільний модем D-Link DWR-910

Стандарт - GSM, Покоління зв'язку - 3G, 4G, Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) - 150, Максимальна швидкість передачі (Мбіт/с) - 50, Wi-Fi, SMS обмін, чорний..

Мобільний модем Ergo W02-CRC9

Мобільний модем Ergo W02-CRC9

Стандарт - GSM, Покоління зв'язку - 3G, 4G, Підключення - модем без підключення, Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) - 150, Wi-Fi, білий....

Мобільний модем ZTE MF79U

Мобільний модем ZTE MF79U

Стандарт - GSM, Покоління зв'язку - 3G, 4G, LTE, Підключення - модем без підключення, Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) - 150, Максимальна швидкість переда..

Мобільний модем Huawei E3372H-320 (51071SQT)

Мобільний модем Huawei E3372H-320 (51071SQT)

Стандарт - GSM, Покоління зв'язку - 4G, LTE, Підключення - модем без підключення, Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) - 150, Максимальна швидкість передачі (..


Мобільний модем Ergo W02-CRC9

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Ergo
  • Артикул: U0490349
  • Наявність: Під замовлення
    Орієнтовний час: 30 Oct в 19:45
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 1.264грн.


0 оглядів / Написати огляд


Теги: Стандарт - GSM, Покоління зв'язку - 3G, 4G, Підключення - модем без підключення, Максимальна швидкість прийому (Мбіт/с) - 150, Wi-Fi, білий


Ремонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Мобільний модем Ergo W02-CRC9. Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Мобільний модем Ergo W02-CRC9 но и отремонтировать . Ремонт Мобільний модем Ergo W02-CRC9 в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.