Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Очищувач для оптики Lenspen DSLR PRO KIT (NDSLRK-1) - це очисні олівці, призначені для будь-якої оптики з діаметром лінзи від 13 мм, для міні об'єктивів в компактних цифрових фотокамерах, відеокамерах, веб камерах, кишенькових комп'ютерах з діаметром об'єктива від 4 мм. Олівці безпечні для всіх оптичних лінз і покриттів. Мають довговічність до 500 використань. Запатентований сухий вуглецевий склад не висипається і не сохне. Наконечник самонаповнюючийся.

Особливості:
- Безпечний для всіх оптичних лінз і покриттів
- Довговічний - до 500 використань
- Запатентований сухий вуглецевий склад не висипається і не сохне
- Самонаповнюючийся наконечник.

Важливо: продукція Lenspen призначена спеціально для оптичних лінз і покриттів. Не використовуйте на вологих поверхнях.Детальні характеристики:
Виробник Lenspen
Модель DSLR PRO KIT
Артикул NDSLRK-1
Склад набору чистячий олівець
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Очищувач для оптики Lenspen DSLR PRO KIT (NDSLRK-1).

Очищувач для оптики Lenspen DSLR PRO KIT (NDSLRK-1)

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Lenspen
  • Артикул: U0163328
  • Наявність: Під замовлення
    Орієнтовний час: 15 Feb в 18:15
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 758грн.


0 оглядів / Написати оглядРемонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Очищувач для оптики Lenspen DSLR PRO KIT (NDSLRK-1). Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Очищувач для оптики Lenspen DSLR PRO KIT (NDSLRK-1) но и отремонтировать . Ремонт Очищувач для оптики Lenspen DSLR PRO KIT (NDSLRK-1) в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.