Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Очищувач для оптики Lenspen Cleaning Kit (NLPK-1) - це унікальне пристосування дляо чищення оптики цифрової фото-відео техніки та інших оптичних приладів. Воно поєднує в собі грушу для чищення оптики, делікатну серветку Microfibre і сухий чистячий олівець для SLR оптики. Олівець безпечний для всіх оптичних лінз і покриттів. Має довговічність до 500 використань. Запатентований сухий вуглецевий склад не висипається і не сохне. Наконечник самонаповнюючийся.

Основні характеристики:
- Безпечний для всіх оптичних лінз і покриттів
- Довговічний - до 500 використань
- Запатентований сухий вуглецевий склад не висипається і не сохне
- Самонаповнюючийся наконечник.Детальні характеристики:
Виробник Lenspen
Модель Cleaning Kit
Артикул NLPK-1
Склад набору чистячий олівець
Склад набору щітка-груша
Склад набору серветка
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Очищувач для оптики Lenspen Cleaning Kit (NLPK-1).

Очищувач для оптики Lenspen Cleaning Kit (NLPK-1)

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Lenspen
  • Артикул: U0193376
  • Наявність: Немає в наявності
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 467грн.


0 оглядів / Написати оглядРемонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Очищувач для оптики Lenspen Cleaning Kit (NLPK-1). Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Очищувач для оптики Lenspen Cleaning Kit (NLPK-1) но и отремонтировать . Ремонт Очищувач для оптики Lenspen Cleaning Kit (NLPK-1) в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.