Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Інструкція щодо усунення застрягання паперу в принтері.

Інструкція щодо усунення застрягання паперу в принтері. Усунення застрягання паперу в принтері HP Laserбистро і легко. Чи є у застрягання в вашому лазерному принтері HP? Лазерні принтери HP є одним з кращих лазерних принтерів, які можна купити на ринку сьогодні. Вони гладко, тихо забезпечують відмінну якість друку. Заправка картриджів у монохромних моделях, чорно-білих не вимагає заміни чіпів. Проте, технологія будучи

технології принтер можете отримати проблему у вашому повсякденному житті друкуючи, і один з них може прийти у вигляді зім'ятого паперу. Чи не будьте розчаровані і не хвилюйтеся, усунення застрягання паперу в лазерному принтері HP не важко, якщо ви будете слідувати цим простим крокам:

Інструкції щодо усунення застрягання паперу в вашому лазерному принтері HP, або як усунути застрягання:1. Спочатку зніміть папір з лотка, що не застрягла. Це включає в себе папір в "в" і "з" лотків. Це дозволить уникнути додаткового затискання паперу.

2. Підніміть кришку лазерного принтера HP. Тепер ви повинні бачити апарат усередині і знайти зім'ятий папір. Якщо з якоїсь причини ви не бачите застрягання будь-якого роду, принтер може мати ще одну проблему.

3. Якщо ви бачите зім'ятий папір, натягніть її впевнено, але обережно. У більшості випадків він повинен вийти легко.

4. Якщо ви бачите папірець, але не можете досягти її, або хочете переконатися, отримавши всі шматочки паперу, акуратно поверніть роторів всередині лазерного принтера HP, просто натиснувши на кнопку, яка мигає з передньої пенелі принтера.

5. Якщо застрягання паперу здається стійким до витягування, вимкніть живлення, щоб лазерний принтер HP. Якщо принтер вимкнений ви зможете витягувати папір, тільки будьте обережні, щоб не порвати папір, під час витягування.

6. Після того як ви впевнені, що усунули застрягання, покласти всю папір назад в лоток для паперу, підключити принтер в електричну розетку і роздрукуйте тестову сторінку.

Ось деякі інші поради щодо усунення застрягання паперу в вашому лазерному принтері HP:

Витягуючи занадто сильно папір з принтера, може призвести до пошкодження інших деталейпрінтера, так що якщо ви просто не можете отримати папір або не може знайти, в чому проблема, то краще зателефонувати в майстерню по ремонту принтерів.

Переконайтеся, що використовуєте папір, спеціально розроблений для моделі принтера. Проконсультуйтеся з вашої інструкцією по експлуатації принтера, щоб переконатися, які типи і ваги паперу сумісні з лазерною моделлю принтера HP.

Вибір належних картриджі також мають важливе значення, щоб переконатися, що принтер працює ефективно і гладко. Настійно рекомендується, щоб купити всі ваші тонер HP від ​​шановного постачальника тонера.

Купити якісний легко заправляти лазерний картридж HP. Картридж сумісний для багатьох лазерних принтерів HP сьогодні, який ви можете заправити самостійно, йди в домашніх умовах, так само і в офісі!

.