Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Історія бренду Brother.

На ринку представлені безліч великих компаній, які спеціалізуються на виробництві лазерних принтерів. Вагому частку ринку займають японські виробники, до числа яких можна віднести фірму Brother. Компанія виробляє лазерні і струменеві принтери з можливістю заправки картриджа. Свій шлях бренд починав в галузі, далеко розташованої від офісної техніки.«Бразер» почала своє сходження в 1908 році в невеликому містечку Нагоя, Японія. Спочатку це був сімейний бізнес Канекіті Ясуї по ремонту швейних машинок. Через сімнадцять років після заснування бізнес перейшов до братів Ясуї. За роки свого існування фірма випускала солом'яні капелюхи і швейні машинки власного виробництва. Бізнес стрімко розширювався, а компанія набирала обертів з продажу. Це викликало необхідність в 1941 році створити абсолютно новий підрозділ Brother Sales.Наступною метою стояв вихід на міжнародний ринок. В кінці шістдесятих років експорт швейних машинок вівся в багато країн світу. Кількість експортованих виробів подолало позначку в один мільйон примірників. З початку сімдесятих фірма поступово освоює новий для себе ринок - всілякі електроприлади. Під брендом Brother з'являються пральні машинки, праски, фени та інша побутова техніка. Знаменною для цієї фірми став 1961 рік. Саме тоді з'явилася перша друкарська машинка. Цей продукт став еталоном ринку і повсюдно використовувався в багатьох місцях. Машинки «Бразер» відрізнялися надійністю, міцністю і довговічністю. Після цього через п'ять років фірма випустила свій перший калькулятор. Вісімдесяті роки ознаменувалися появою високопродуктивного матричного принтера М-101 і друкарської машинки з круглою головкою.В даний час цей бренд є одним з провідних виробників офісної техніки по всьому світу. У 2004 році фірма мала невеличкий ювілей - вона справила десятимільйонна лазерний принтер, а через чотири роки Brother відзначила свій сотий день народження. Користувачі пристроїв від цього японського бренду відзначають високу якість, відмінну збірку, дешевизну заправки принтерів і широкий модельний ряд. Принтери від цього виробника перемагали у багатьох номінаціях таких відомих журналів як Hard'n'Soft і «Мир ПК».

Якщо ви власник пристрою від Brother і вам терміново потрібна заправка принтера - телефонуйте в «ВПС Груп». Наша майстерня працює на ринку більше восьми років і надає своїм клієнтам різні послуги з обслуговування офісної техніки. З чим може допомогти наша фірма? Ми виробляємо заправку картриджів для різних лазерних принтерів (Canon, HP, Kyocera, Canon, Samsung та інші), перепрошивку принтерів та предметiв особистого вжитку.

Щоб викликати майстра вам не доведеться далеко ходити - потрібно лише подзвонити нам по телефону. Наш майстер готовий виїхати в будь-який район Києва та в найкоротші терміни виконати всю роботу. Ми використовуємо тільки високоякісні тонер і деталі. Після процедури заправки на офісі, фахівцем обов'язково перевірить працездатність принтера. У нас ви знайдете дуже низькі ціни. Доповненням до всього цього стане надання гарантії.

.