Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Історія бренду OKI.

Більшість основоположників в сфері друкованих технологій починали свою історію в Японії. Одним з таких брендів є фірма OKI, яка виробляє високоякісні принтери з можливістю заправка картриджів. Як і безліч інших брендів, фірма «Оки» починала свій шлях далеко від сфери принтерів. Компанія була заснована в далекому 1881 році звичайним працівником телеграфного бюро Кібатаро Оки.Молодий підприємець заснував свою власну компанію, головною спеціалізацією якої було виробництво телефонів. Ця подія відбулася всього п'ять років після самого відкриття принципу роботи телефонного зв'язку. Тому саме Оки розробив всім знайомі речі, зокрема короткі гудки, які ми чуємо, коли абонент на іншій стороні зайнятий.

Фірма активно розвивалася і займала все більшу частку в телекомунікаційному сегменті. Саме компанія «OKI» в 1916 році на замовлення Російської Імперії поставляла солдатам сучасні по тим мірках польові телефони. Фірма з кожен кодом розширювала своє виробництво. До середини 20 століття бренд займався виготовленням транзисторів, персональних комп'ютерів, банківських терміналів, принтерів і навіть радарів для кораблів. У 1953 році фірма випустила на ринок свій перший телетайп. Особливістю цього апарату було те, що він автоматично друкував одержуваний текст відразу на папір.

У всіх попередніх моделях інформація попередньо кодувалася і заносили на перфоленту, яка ще потребувала дешифрування. 1973 рік викликав справжню революцію - компанія «Оки» створила свій перший факсимільний апарат, який передбачав роботу з папером. Це пристрій не вимагало заправки картриджа в офісі (у фактичному його відсутності), працювало тихо, і було дешево в обслуговуванні. Фірма заклала стандарт випуску подібних апаратів. З невпинним розвитком технологій на зміну матричних принтерів приходили лазерні пристрої з можливістю заправки принтера. Однак компанія OKI вирішила розвивати для себе абсолютно нову галузь - світлодіодних принтерів. У подібних апаратах використовувалася нескладна система лінз і один лазер, а лінійка нерухомих світлодіодів, які формували зображення на папері.

У 1987 році "Оки" випустила на ринок свій перший світлодіодний принтер. Ця модель відрізнялася компактністю, надійністю і вельми високою якістю друку. Сьогодні фірма «Оки» спеціалізується на виробництві професійних матричних принтерів для терміналів авіакомпаній, і має кілька лінійок світлодіодних прінтеров. Компанія має філії більше ніж в 20 країнах по всьому світу і загальний штат співробітників в 22 тисячі чоловік. Якщо вам необхідна швидка і якісна заправка картриджа лазерного принтера в Києві - телефонуйте в фірму «ВПС Груп».

Ми можемо заправити картриджі для різних моделей пристроїв, а також пропонуємо послуги по ремонту та перепрошивки принтерів. У штат наших співробітників входять тільки професійні майстри з багаторічним досвідом. Ваше замовлення в будь-який день тижня готові прийняти наші ввічливі менеджери. Ми пропонуємо своїм клієнтам конкурентно-доступні ціни, кілька способів оплати і гарне обслуговування. Телефонуйте нам і фахівці з «ВПС Груп» вирішать ваші проблеми з офісною технікою.

.