Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Історія походження чорнило в 23-м столітті до нашої ери.

Історія походження чорнило в 23-м столітті до нашої ери

Історія чорнила сталася в 23-м столітті до нашої ери. Чорнило є рідиною або пасту, яка складається з пігментів або барвників і використовується для фарбування поверхню, щоб створити зображення, текст або дизайн. Чорнило зазвичай використовується для малювання або листи з пером або пензлем.

З іншого боку, чорнило у вигляді пасти в високого друку і літографічної розчинників, пігментів, барвників, смол, змащувальні речовини, розчиняє, флуоресціює і інші матеріали, може бути складною серед - заправки картріджів економне рішення для дешевої друку.Різновиди чорнила діляться на чотири класи:

    • Водний
    • Рідина
    • Вставити
    • Порошок

Історія чорнила

Історики довели, що стародавні єгиптяни і китайці розробили чорнило приблизно в той же час навколо, близько 2500 років тому. З давніх культур по всьому світу оформлено чорнило для цілей письмовій формі і використовується в порядку частки вуглецю звані лампової сажею для барвника і смоли або клеї були транспортні засоби. Насправді, потреба в чорнило виникла в той же час, що мистецтво яке виникло від скорочення в камінь і більш текучого середовища, де вирізати було необхідно.

Винахід незмивною чорнило

З введенням фарб, люди почали використовувати їх, але один з недоліків використання чорнила було, вони можуть бути легко видалені. Маючи на увазі вимоги, незмивні чорнило був. Ряд країн, таких India, Мексика, Індонезія, Малайзія і так далі вже використовують незмивні чорнило у вигляді виборчого плями, щоб уникнути фальсифікації виборів. Після того, як чорнило поміщається в пальці, його майже неможливо видалити.

.