Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Поєднайтеся з легендарними динозаврами у складі елітного DinoSquad!

Використовуйте надзвичайну силу найбільших динозаврів та вирушайте у дивовижні пригоди!

Вступайте в бій із бластером Nerf DinoSquad Armorstrike! Він має чудовий дизайн динозавра, що нагадує динозавра анкліозавра.

Запускайте 8 стріл поспіль з барабана бластера, що обертається, з 8 дротиками, щоб показати своїм цілям, що у вас багато діно-сили!

Накачайте рукоятку, щоб зарядити бластер, та скористайтеся перевагами його конструкції під стволом, щоб прицілитися. Бластер включає 16 офіційних поролонових дротиків Nerf Elite - 8 дротиків для зарядки барабана і 8 дротиків для перезарядки.

І ви можете тримати ці 8 резервних дротиків поблизу, тому що бластер має вбудоване сховище для дротиків.

Щоб грати, зарядіть барабан, перемістіть рукоятку назад і вперед, щоб зарядити бластер, і натисніть на гачок, щоб випустити 1 дротик.Детальні характеристики:
Виробник Hasbro
Модель Nerf Armorstrike
Артикул F5855
Вид бластери
Тип боєприпасів стріли
Вікова група 8 років
Тип дії механічний
Комплектація 1 бластер і 16 стріл
Розмір 57 см.
Особливості не вимагає батарейок
Колір червоний
Колір білий
Колір зелений
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Іграшкова зброя Hasbro Nerf Armorstrike (F5855).

Іграшкова зброя Hasbro Nerf Armorstrike (F5855)

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Hasbro
  • Артикул: U0731978
  • Наявність: Під замовлення
    Орієнтовний час: 23 Nov в 18:45
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 2.194грн.


0 оглядів / Написати огляд


Теги: бластери, 8 років


Ремонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Іграшкова зброя Hasbro Nerf Armorstrike (F5855). Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Іграшкова зброя Hasbro Nerf Armorstrike (F5855) но и отремонтировать . Ремонт Іграшкова зброя Hasbro Nerf Armorstrike (F5855) в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.