Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Бластер іграшковий Nerf Roblox MM2 Shark Seeker — єдиний бластер лінійки Nerf Roblox, який стріляє стрілами Мега. Він поставляється з 3 стрілами, які можна відразу зарядити в бластер. Верхній акулячий плавник діє як затвор: відтягніть його і штовхайте вперед, поки він не зафіксується. Після цього – тисніть на курок, щоб вистрілити верхньою, із заряджених стріл.Детальні характеристики:
Виробник Hasbro
Модель Nerf Roblox MM2 Shark Seeker
Артикул F2489
Вид бластери
Тип боєприпасів стріли
Вікова група 8 років
Тип дії механічний
Комплектація бластер, 3 стріли
Розмір 56 х 30 х 5 см
Особливості не вимагає батарейок
Колір червоний
Країна виробництва Китай
Гарантія, міс 0

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Іграшкова зброя Hasbro Nerf Roblox MM2 Shark Seeker (F2489).

Іграшкова зброя Hasbro Nerf Roblox MM2 Shark Seeker (F2489)

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Hasbro
  • Артикул: U0731980
  • Наявність: Під замовлення
    Орієнтовний час: 18 Mar в 18:45
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 2.069грн.


0 оглядів / Написати огляд


Теги: бластери, 8 років


Ремонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Іграшкова зброя Hasbro Nerf Roblox MM2 Shark Seeker (F2489). Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Іграшкова зброя Hasbro Nerf Roblox MM2 Shark Seeker (F2489) но и отремонтировать . Ремонт Іграшкова зброя Hasbro Nerf Roblox MM2 Shark Seeker (F2489) в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.