Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Серія S складається з світлосильних біноклів з roof та porro призмами, що мають діаметр лінзи об'єктива більше 40 мм.

Бінокль SP 12х50 володіє непоганою світлосилою при великій кратності наближення, що дозволяє використовувати бінокль для спостережень не тільки при використанні опори, але і з рук. Крім того, SP 12х50 відрізняє надійний прогумований чорний корпус, зручний конструктив та чудові оптичні характеристики і дуже демократична ціна.

Перевірена часом оптична конструкція забезпечує отримання різкого, чіткого, контрастного зображення з мінімальними оптичними спотвореннями. Фірмове багатошарове просвітління основних оптичних елементів зменшує світлові рефлекси і відблиски. Проста фокусувальна система забезпечує точну і швидку настройку, а окулярні кільця з м'якої, але щільної гуми забезпечують комфорт під час спостережень.

Система центрального фокусування з широким кільцем дозволяє спостерігачеві робити налаштування фокусування швидко і точно. А за допомогою механізму діоптрійної корекції просто і зручно коригувати залежно від рівня зору спостерігача.

Багатошарове просвітління всіх оптичних елементів
Багатошарове покриття оптики покращує світлопропускання, усуває паразитні перевідбиття, підвищуючи яскравість, чіткість і контраст зображення. Pentax додає складне багатошарове покриття на кожну поверхню лінз і призм у всіх біноклів лінійки Sport Optics для того, щоб ви отримували чітке яскраве і чисте зображення.

Призма зі скла BaK4
Призми з високоякісного оптичного скла BaK4 з високим коефіцієнтом заломлення використовуються у всіх біноклі Pentax, що дає можливість отримати ідеально рівне і чисте зображення без затемнення (віньєтування)по краях.

Гумове покриття корпусу
Гумове покриття корпусу ефективно захищає внутрішній механізм та оптичні елементи від ударів і пошкоджень.

Інші характеристики
- Хороша світлосила, завдяки великому діаметру об'єктиву
- Наявність гнізда для адаптера дає можливість встановлювати бінокль SP 12x50 на штатив.Детальні характеристики:
Виробник Pentax
Модель SP 12х50
Артикул S0065904
Кратність наближення 12х
Діаметр вихідної зіниці 4.2 мм
Найменша відстань фокусування 5.5 м
Поле зору на 1000 м 73 м
Діапазон зміни міжзіничної відстані 57-72 мм
Оптична конструкція Porro
Покриття об’єктива багатошарове
Призми BaK4
Водостійкість до 1 м
Корпус пластик
Довжина 183 мм
Ширина 178 мм
Країна виробництва
Гарантія, міс 12

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Бінокль Pentax SP 12х50 (S0065904).

Бінокль Pentax SP 12х50 (S0065904)

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Pentax
  • Артикул: U0224988
  • Наявність: Немає в наявності
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 6.386грн.


0 оглядів / Написати огляд


Теги: кратність наближення - 12х, Діаметр вихідної зіниці - 4.2 мм, Корпус - пластик


Ремонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Бінокль Pentax SP 12х50 (S0065904). Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Бінокль Pentax SP 12х50 (S0065904) но и отремонтировать . Ремонт Бінокль Pentax SP 12х50 (S0065904) в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.