Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Почистити ноутбук від пилу метро Виставковий центр

Ціна чистки ноутбуку залежить від моделі і починається від 550 грн. Наші контакти: вул. Васильківська, 55 (вхід с торця будинку) Телефони: +38 (068) 278-9493, +38 (063) 696-0282, +38 (063) 252-3424, +38 (044) 228-6852.

Кожен власник ноутбука рано, або пізно виявляє, що пристрій починає вимикатися гальмувати, а часом і зависати, видаючи на екран незрозумілі смуги та різнокольорові квадратики. Як мінімум у 45% причиною цих неприємностей, що впливають на успішність роботи, виступає звичайнісінький перегрів обладнання. При цьому зовсім не важливо, який у вас виробник - Asus, Acer, Compaq, Toshiba, HP, Dell, Samsung  чи будь-який інший.

Чистка ноутбука от пыли, замена термопасты

Чому це відбувається? Першочерговою причиною в цьому випадку стає скупчення у вентиляторі системи охолодження пилу, або ще чогось, наприклад, котячої вовни. Характерною ознакою засмічення вентилятора є його шум, що видається при роботі.

Як і де правильно почистити ноутбук?

Наприклад, почистити від пилу ноутбук Asus, HP, Acer, Toshiba, Samsung та інших марок без залучення фахівців можна лише в тому випадку, якщо ви володієте спеціальними навичками та інструментами. В іншому випадку є ймовірність того, що після чищення ви не зможете зібрати комп'ютер, пошкодіть його внутрішні елементи або сам корпус (що також призведе до дорогого ремонту).

Спеціалістами нашої компанії здійснюється професійне чищення ноутбука в Києві метро Виставковий центр від усіх видів забруднень – якісно, ​​оперативно, за доступною вартістю. До неї входить:

  • ·       розбирання ноутбука та демонтаж системи охолодження;

    ·       чищення ноутбука стисненим повітрям від пилу і бруду, що утворився;

    ·       заміна термопасти;

    ·       мастило вентилятора (кулера);

    ·       складання та перевірка працездатності системи при максимальних навантаженнях.

Скільки коштує чищення ноутбука?

Чистка ноутбука от пыли, замена термопасты

У нашій компанії вартість послуги повного очищення ноутбука визначається конструкцією ноутбука. Наприклад, для простих моделей чистка складає лише 650 грн. Враховуючи скільки коштує почистити ноутбук і, порівнявши цю суму з цінами на ремонт, можна стверджувати, що вартість ця дуже незначна. Ми готові запропонувати вам дійсно якісне професійне чищення ноутбука в Київ, що здійснюється в найкоротші терміни, що убереже пристрій від усіляких поломок, пов'язаних з перегріванням. Також у наших фахівців ви завжди можете отримати детальну консультацію щодо догляду та правильної експлуатації комп'ютера.

Про чищення:

Чищення комп'ютера необхідно проводити хоча б двічі на рік для правильної його роботи та запобігання аварійному стану.

На ступінь забруднення впливають такі основні фактори:

- куріння та вживання їжі у безпосередній близькості з технікою;

- Відчинені вікна в приміщенні що виходять на жваву трасу або будівельні роботи, що знаходяться поруч;

- присутність свійських тварин у приміщенні;

- Наявність ремонтних робіт у приміщенні;

- комп'ютер встановлений на кухні поруч із плитою не оснащеною вентиляційною системою.

Комп'ютер, забитий пилом, починає швидко нагріватися, буквально протягом декількох хвилин після включення на додаток до цього може з'явитися сторонній шум при роботі. Через таку неправильну роботу вентилятора комп'ютер нагрівається і операційна система починає гальмувати.

У результаті комп'ютер починає вимикатися сам по собі, що призводить до поломки.

Звернувшись із такою проблемою до сервісного центру необхідно знати, що чищення проводиться протягом кількох годин, її вартість залежить від ступеня забруднення. Паралельно можуть знадобитися профілактичні роботи: заміна термопасти; термоінтерфейс; мастило та обдування. Після закінчення всіх робіт проводиться обов'язкова перевірка температурного режиму.

Залиття ноутбука рідинами (чай, кава, газовані напої, алкоголь тощо) це, мабуть, найнепередбачуваніший за кінцевою вартістю ремонт. Справа в тому, що вода, що міститься у всіх напоях, є провідником для електрики, тому після попадання рідини в ноутбук відбувається коротке замикання на струмопровідних елементах ноутбука, починається дуже швидкий процес корозії металовмісних елементів ноутбука. Найчастіше виходить з ладу клавіатура, враховуючи все вищесказане ремонт ноутбука при попаданні рідини може бути як простим, типу заміни клавіатури, так і складним, що включає не тільки заміну клавіатури, але і заміну материнської плати та інших елементів ноутбука.