Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Ремонт стаціонарного комп'ютера в Києві метро Виставковий центр

Системний блок стаціонарного комп'ютера містить усі найважливіші пристрої. Часом потрібна заміна деталей, тому слід мати на увазі той час, який знадобиться на пошук, придбання та доставку цієї деталі.

- чищення системного блоку від пилу та заміна термопасти:

робота вентиляторів має побічний ефект - всередину корпусу пристрою затягується велика кількість пилу, який з часом призводить до сильних перегріву. У такому випадку допоможе чищення комп'ютера та заміна термопасти.

- заміна та ремонт блоку живлення: якщо комп'ютер вимкнувся під час роботи та перестав реагувати на спроби включити його, то проблема швидше за все криється в блоці живлення. Ремонтувати його самостійно досить складно, при цьому потрібно точно знати який саме компонент потребує ремонту, також важливо розуміти, що він буде знятий з гарантії.

- Заміна батарейки: іноді комп'ютерна техніка працює, але не зовсім так добре, як раніше. Причиною цього можуть бути у збоях налаштувань завантаження системи. Найчастіше такі збої вирішуються здійсненням заміни батарейки BIOS/CMOS у комп'ютері. Ця процедура не складна, але вона передбачає розбирання корпусу пристрою.

- Заміна жорсткого диска комп'ютера: ознаками того, що з жорстким диском не все в порядку служить клацання головок диска (чутний характерний звук); не завантажуються та не запускаються програми які працювали; постійні помилки програми та випади у синій екран; повільно вантажиться; постійно запускається перевірка диска під час старту. Основну при встановленні та заміні жорсткого диска на ПК надає збереження великих обсягів даних для їхнього перенесення на новий диск. Якщо диск вийшов з ладу, то до цього додається ще й вилучення файлів з дефектного диска.

- Заміна материнської плати: всі материнські плати різні. Підбирати потрібно на основі конфігурації Вашого комп'ютера, тому краще довіритися фахівцеві, він підбере потрібну вам плату, яка буде повністю сумісна з іншими комплектуючими. Материнська плата розташовується в системному блоці комп'ютера, і на ній встановлено все життєво важливе для повної працездатності комп'ютера: оперативна пам'ять, роз'єми usb, відеокарта і т.д.  Заміна материнської плати займає від 1 години. Буває і так, що материнська плата згоряє повністю, або згорів чіп, який відповідає за якесь завдання. В даному випадку правильніше і вигідніше для клієнта не ремонтувати окрему частину плати, а замінити стару материнку на нову.

- Заміна відеокарти: відеокарта потрібна  для передачі зображення і виведення його на екран монітора, тобто формує те, що ви бачите на своєму моніторі. Основними причинами виходу відеокарт з ладу можна вважати: перегрів відеокарти (вирішується перепайкою контактів чи заміною відеочіпа, якщо пошкоджено сам кристал); поганий контакт (погана заводська спайка контактів, в результаті їх нагрівання та окислення); заводський брак та удари (деформуються деталі, відходять контакти).

Ознаки виходу із ладу відеокарти:

-вертикальні смуги;

-квадрати чи інші візуальні ефекти на екрані;

-Розмноженість зображень;

-розтягнуте зображення, що не влазить повністю на екрані, або повна відсутність зображень.

- Заміна екрану. Екран - одна з найтендітніших частин будь-якого типу комп'ютерного пристрою, тим більше портативної техніки. Несправності дисплея відбуваються часто. Зрозуміло, що в такому випадку користуватися технікою стає неможливо і виникає потреба якнайшвидше провести ремонт. Наші фахівці проводять заміну дисплея комп'ютера будь-якого типу та розміру. Незалежно від ширини діагоналі встановлюємо новий екран, видаляємо тріщини, подряпини та ін. ушкодження на склі ПК, замінюємо лампи підсвічування для покращення яскравості, яскравості зображення.

- Заміна кулера: система охолодження в комп'ютері відіграє велику роль. При поломці даної частини пристрою може зовсім вимикатися, подальше використання може призвести до серйозних проблем. Тому, якщо Ви помітили ознаки появи такої поломки, звертайтеся до нашого сервісного центру, де Вам нададуть всю необхідну допомогу.

- Заміна пам'яті на комп'ютері: оперативна пам'ять є важливим елементом комп'ютера, від обсягу та швидкості якої залежить продуктивність системи в цілому і можливість запускати ресурсомісткі програми.

Заміна пам'яті потрібна тоді, коли вона вийшла з ладу.

Прайс-лист на ремонт ПК

ГРН.

Діагностика ПК, ноутбука

від 250

Заміна комплектуючих всередині корпуса і їх налаштування

150 грн. за шт.

Чищення ПК (Чищення від пилу, заміна термопасти і термопрокладок)

від 550 грн.

Встановлення Windows \ Linux (Ubuntu, Mint) \ Mac OS

від 650 грн.

Зберігання Ваших данних при зміні або несправності ОС

500 грн до 50 гб.

Відновлення загублених або видалених даних

550 грн до 10 гб.

Налаштування роутера

250 грн

Прошивка роутера

200 грн

Обжим витої пари

50 грн

Чищення від вірусов

250 грн

Підвищення работоздатності ПК

300 грн

Перевірка жорсткого диска і пам"яти на биті та блоки, що не читаються

200 грн за год роботи

Підключення і налаштування БФП (встановлення драйверів, програм)

200 грн

Прошивка BIOS

850 грн

Оновлення драйверів на ПК до актуальних

200 грн

Фізична сборка системного блоку

600 грн

Зняття забутого паролю з ОС Windows

350 грн