Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Прошивка принтерів

Вартість прошивки принтера залежить від моделі конкретного пристрою та починається від 300 грн.

На принтері світиться червона лампочка? На табло блимає напис «замініть тонер»?

Це перший сигнал того, що вам необхідна прошивка

Це перший сигнал того, що вам необхідна прошивка. Виробники захищають свою оргтехніку від заправки. Вони зацікавлені в тому, щоб користувачі вставляли в принтери тільки нові дорогі оригінальні картриджі в яких встановлена ​​міні-програма на кшталт електронного ключа до замку - поставили і замок відкрився (лампочка згасла-лічильник сторінок обнулився). Після цього принтер починає новий відлік надрукованих сторінок. І так 3-4 пачки паперу. Потім знову спалахує червона лампочка, вимагаючи новий оригінальний картридж.

Прошивка покликана назавжди відключити цей лічильник і лампочку, щоб Ви могли заправляти свої картриджі, заощаджуючи дуже суттєві кошти.

Прошивки, що встановлюються нашими фахівцями, перевірені на предмет працездатності та забезпечують тривалу та безперебійну роботу пристрою, як у стаціонарному режимі, так і при підключенні до лінії інтернету.

Кожна прошивка робиться індивідуально.

Від вашої оргтехніки потрібні такі дані, як:

-серійний номер апарату, що прошивається;

-CRUM- номер чіпа картриджа, який стоїть у принтері на момент прошивки;

-версія ПЗ апарата, що прошивається;

-точна модель принтера з усіма цифрами та літерами.

Усі ці дані можна взяти, встановивши програму Samsung EasyPrinter Manager, яка покаже повністю всі дані апарата або скористатися звітом самого принтера через друк. З отриманих даних генерується прошивка.

Важливо! Прошивка з використанням спеціалізованого програмного забезпечення знімає з пристрою гарантію виробника.