Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Автономний принтер SWYP.

З кожним роком на ринку з'являється безліч цікавих моделей друкуючих пристроїв. Однак хоч би яким був принтер, він завжди передбачає наявність персонального комп'ютера, так як саме з нього здійснюється управління і подача інформації на друк. Інженери з американської фірми Artefact розробили унікальний концепт пристрою, який не потребує комп'ютері.Принтер отримав назву SWYP (від англійської абревіатури - «Seewhatyouprint», або російською «Дивись що друкуєш»). Пристрій являє собою невеликий паралелепіпед, зверху якого встановлений на всю панель сенсорний екран. З його допомогою можна вибирати, які саме зображення необхідно роздрукувати, а також здійснювати різні налаштування. Більш того, інженери стверджують, що цей пристрій буде оснащено власним процесором і оперативною пам'яттю. Це буде повноцінний міні-комп'ютер, з можливістю виходу в Інтернет. Розробники припускають створення різних додатків спеціально під цей пристрій, які можна скачати в Інтернеті. У список подібних програм будуть входити різноманітніше редактори тексту і картинок (зокрема аналог Photoshop), що дозволить прямо на принтері перед друком виконувати необхідні корективи. Також пристрій дозволяє ділитися зображеннями через соціальну мережу Facebook.На жаль, про будь-які технічні параметри, таких як технологія друку, можливість заправки принтера, швидкодія нічого не відомо, тому що пристрій існує тільки у вигляді концепту. По інтерфейсу можна припустити, що інженери збираються використовувати палітру кольорів CMYK, а в пристрої буде до 4 картриджів. З огляду на компактність принтера, картриджі буде відносно невеликі, а значить, функція заправки картриджів буде актуальна.Мета даного концепту - звернути увагуна абсолютно новий напрямок розробки друкуючих пристроїв. Практично всі компанії намагаються вмістити в принтер якомога більше функцій, але при цьому залишаючи його залежним від персонального комп'ютера. Працівники Artefactвідят розвиток принтерів як автономних пристроїв, які поєднують в собі легкість управління, компактність, доступність заправки принтера і продуктивність. Фірма Artefact має більше десяти років досвіду і спеціалізується на створенні інноваційних технологій. Фірма займається розробкою медичних програм, очок віртуальної реальності і інших не менш цікавих проектів. Поки такі принтери знаходяться тільки на папері, в офісах по всьому світу активно використовуються всім знайомі лазерні принтери.

Якщо у вашому апараті закінчився тонер - звертайтеся в компанію «ВПС Груп». Наша головна спеціалізація - заправка картриджів. У майстерні працюють професійні фахівці з багаторічним досвідом. Наші менеджери в будь-який день готові прийняти замовлення. Вам достатньо лише зателефонувати. Ми працюємо по всіх районах Києва. Фахівці використовують тільки якісні витратні матеріали та деталі. До важливих переваг фірми «ВПС Груп» відносяться доступні ціни та наявність гарантії на всі види послуг.

.