Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

HP випускає перший в світі лазерний принтер Neverstop Laser без картриджа.У травні 2019 року компанія HP на своїй офіційній сторінці в YouTube опублікувала ролик щодо випуску нового пристрою друкування HP Neverstop Laser. Нехитре назву відповідає на питання: що в ньому особливого? Якщо дослівно, то HP демонструє всім на радість «лазерний принтер, який ніколи не закінчується». Йдеться про систему безперервної подачі тонерного порошку, але так чи вона хороша?

Як позиціонує Neverstop Laser компанія HP?

Лазерний апарат виконується в чотирьох модифікаціях:

  • 1000a - без додаткових функцій;
  • 1000w - з підтримкою Wi-Fi і Direct;
  • 1200a - МФУ 3-в-1;
  • 1200w - багатофункціональний пристрій з підтримкою Wi-Fi і Direct.

В характеристиках до моделей сказано про високу швидкість друку до 20 стор/хв і обсязі ресурсу друку, рівному 5000 аркушів А4 відповідно до вимог ISO. Апарати розраховані для середнього офісу і відрізняються наявністю бескартріджной системи. Заправка бункера здійснюється за допомогою спеціального тубуса і займає менше 15 секунд. Корпус друкуючого обладнання виконаний на 25% з вторинних полімерів, а комплект для заправки, схожий більше на шприц, на 75%.як йдуть справи з HP Neverstop Laser насправді?

Ось невеликий перелік недоліків даної системи, які практично очевидні:

1. Відпрацювання. Виробник нічого не говорить про відпрацьований тонер - куди він потрапляє і чи зможе користувач сам очистити його. У звичайних принтерах він віддаляється в той час, коли реалізується заправка картриджа, а тут - поки невідомо.
2. Екологічність. Заправний блок виготовлений на 75% з вторинної сировини - це добре, але на сьогоднішній день подібна практика спостерігається у багатьох компаній, навіть зі звичайними картриджами. Висновок - HP спекулює цифрами.
3. Система безперервної подачі тонера. Якщо чесно, то це більше виглядає, як нав'язлива реклама, метою якої є формування переваг споживача. Подібну технологію, але трохи в іншій формі, можна побачити у Canon, Ricoh і Konica Minolta. Односкладові тубуси з тонером і без чипа - принцип той же, але краще. Чому? Дивіться наступний пункт.
4. Чіп. Компанія HP була б на себе не схожа, якби не встановила на комплект мікросхему, що повідомляє принтеру про заправку. Виходить, що заправні «шприци» доведеться купувати у виробника, а ціна на них буде не маленька - це факт. До того ж потрібен час, щоб зрозуміти, чи можна відключити контроль стеження за тонером і як. Картриджі для принтерів скоро з'являться у продажу, а разом з ними і сумісні моделі.
5. Обслуговування. Усередині принтера залишається фотобарабан та інші невід'ємні компоненти лазерної системи друку, які піддаються зносу. Можливо, для їх заміни доведеться відвозити апарат в сервісний центр, а це вже суттєвий мінус.

Таким чином, HP Neverstop Laser - це скоріше ще один спосіб виробників оргтехніки заробити грошей на продажу витратних матеріалів, дбайливо загорнутий в якісну рекламу..