Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Зберігання Оригінальних струменевих картриджів, або купити картридж запасний.

Зберігання Оригінальних струменевих картриджів, або купити картридж запасний.

Якщо ви користувач струменевого принтера Epson, чи не так, що ви завжди тримаєте запасний комплект заміни струменевих картриджів Epson? Ви не єдина, хто робить це. Тисячі струменевих користувачів купують додатковий набір картриджів, щоб врятувати себе від засихання старого комплекту картриджів. Вигідно заправляти лазерні картриджі купити запасний картридж.Якщо ви також один з таких користувачів, нижче наведені деякі дуже корисні поради для зберігання ваших Epson струменевих картриджів протягом тривалого періоду часу - Чи не розпаковувати картриджі від їх оригінальної упаковки - Рекомендується, що ви не повинні виймати картриджі з упаковки, яку герметизують і добре зібраної компанією. Розпакуйте картридж, якщо він не є необхідним. Це найкраще місце, що тримає патрони в хорошому придатному стані надовго.

Заправка картриджа до вас в офіс або квартиру. Якщо упаковка видалена, і патрони не використовуються, ви повинні поставити їх принаймні в двох поліетиленових пакетах, щоб уникнути прямого контакту з кондиціонування і пилу. Після здачі в вільний набір картриджів, ви повинні помістити їх в герметичний ящик, так пропускати будь-які шанси пилу і бруду.

Ви повинні пам'ятати, що якщо патрони не зберігається безпечно, вони не можуть працювати належним чином. Більш того, вони не можуть бути працездатного більше - заправка картриджів.

Ця запис була розміщена на понеділок, 9 Грудень 2013 о 4:32 і знаходиться в рубриках Epson. Ви можете слідкувати за відповідями до цього запису через RSS 2. 0. Ви можете залишити відгук.

.