Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Використання силіконової технології в 3-D принтері.

Використання принтерів давно вийшло за рамки звичайної друку документів або фото. Виробники з різних країн постійно удосконалюються в своєму виробництві і випускають пристрої, які покликані спрощувати життя користувачам. Одним з таких винаходів є 3-D принтер. Цей пристрій дозволяє друкувати об'ємні предмети повсякденного користування і деякі деталі для машин або різних механізмів.Цей вид друкувального пристрою, як і всі принтери, має в основі спеціальне чорнило. Вони значно відрізняються від звичного тонера або рідкої фарби і мають вигляд, схожий на гнучку дріт. Це полімерна нитка, яка розробляється компаніями спеціально для таких принтерів. Звичайно, і заправка таких принтерів проводиться абсолютно іншим способом, що відрізняється від звичайної заправки картриджів. У стандартні лазерні принтери засипається порошок, а в цей заправляється полімерна нитка, яка і є основою для друку. І, якщо в деякі 3-D принтери користувач самостійно зможе «впихнути» дріт, то при заправці лазерних картриджів, краще довіритися професіоналам. У Києві такі функції виконує майстерня ВПС Груп. Її майстри з легкістю почистять і заправлять будь-який принтер і МФУ або принтер, дивіться тут і повернуть власнику в короткі терміни.

Технологія створення

На виставці IDTechEx, яка проходила в Каліфорнії, був представлений 3-D принтер ACEO Imagine, який використовує силіконову технологію друку. Під час друку пристрій використовує систему drop-on-demand. Вона має деяку схожість, яке схоже на струминну обробку матеріалів. Чим більше відбувається осадження речовини, тим однорідніше стає печатаемая поверхню, оскільки, кожен новий накладений шар отверждается за допомогою ультрафіолету.Щоб створювати складніші моделі з виступами і різноманітними нерівностями, технологія 3-D принтера ACEO Imagine використовує ту ж систему. Для забезпечення більш високих властивостей силікону, друкована частина може піддаватися подальшого отверждению.

Виробники загострили особливу увагу на розробці безконтактної технології. Це означає, що між друкуючої головкою і самим компонентом не виникає ніякого зв'язку. Дана технологія дозволяє з повною впевненістю говорити про те, що принтер має більш високу точність друку, що значно розширить кордони для задумок дизайнерів.

Чому саме був обраний силікон для подібної технологічної розробки? Творці стверджують, що даний матеріал довговічніший і дуже гнучкий. При тому, силіконові матеріали абсолютно стійкі до перепадів температур і можуть бути електропровідними. Це дозволяє використовувати їх для виробництва імплантів та інших медичних виробів.

.