Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

GH-01 — оригінальний, надійний і простий в установці держатель відеокарти — найкраща підтримка, доступна для ваших компонентів.

Вишуканий і з прибраними проводами

Він володіє унікальною конструкцією металевої рами і пластиковою основою, покритої металевою фарбою вищого сорту, GH-01 має вишуканий і витончений дизайн. Унікальна можливість приховування проводів забезпечує не тільки акуратність зборки, але і ефектний зовнішній вигляд.

Модульна конструкція, зручність установки

У GH-01 реалізована модульна конструкція всіх компонентів, включаючи гвинти-баранці, що забезпечує зручність установки.

Недорогий і надійний

Конструкція GH-01 оптимізована для використання в разюче логічною конструкції. Матеріали ретельно відібрані, а виробничий процес відповідає найсуворішим стандартам для досягнення найбільш високої якості. Ці високі стандарти дозволяють GH-01 легко витримувати навантаження відеокарти до 5 кг.

Оригінальність і сумісність

У GH-01 застосований унікальний зубчастий механізм регулювання, а також механізм установки з двома отворами. Ця комбінація забезпечує точне регулювання по висоті в 3 варіантах: ± 3,3/6,7/10 мм.

Застосування з або без кожуха блоку живлення

GH-01 підтримує не тільки корпусу з кожухом блоку живлення, але також і корпусу без таких за рахунок установки подовжувача підстави (входить в комплект).Детальні характеристики:
Виробник Deepcool
Модель для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. осн
Артикул GH-01
Тип для відеокарти
Максимальне навантаження до 5 кг
Особенности регулювання по висоті
Габарити 60.6 х 267.63 х 52.6 мм
Вага 0.2 кг
Країна виробництва Болгарія
Гарантія, міс 24

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Немає відеозаписів за таким запитом: Тримач плат Deepcool для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. основ-е, 52,6 (GH-01).

Тримач плат Deepcool для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. основ-е, 52,6 (GH-01)

  • Переглядів: 0
  • Виробник: Deepcool
  • Артикул: U0515199
  • Наявність: Під замовлення
    Орієнтовний час: 30 Oct в 20:45
  • Зателефонуйте нам: (097) 848 09 90

  • Ціна:
  • 311грн.


0 оглядів / Написати огляд


Теги: для відеокарти


Ремонт комп'ютерів в Києві: ремонт і обслуговування ПК, модернізація, діагностика і лагодження комп'ютерів за низькими цінами. Васильківська, 55, обслуговування, налаштування, комп'ютерна допомога вдома та в офісі недорого. Купити Тримач плат Deepcool для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. основ-е, 52,6 (GH-01). Швидке заправлення картриджів для будь-якого принтера з гарантією якості від сервісного центру VPS Group по місту Києву. Купити тонер фасований.

У нас Вы можете не только купить Тримач плат Deepcool для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. основ-е, 52,6 (GH-01) но и отремонтировать . Ремонт Тримач плат Deepcool для подключения видеокарт, металл рамка+пласт. основ-е, 52,6 (GH-01) в Киеве, метро Выставочный центр, ул. Васильковская, 55, обслуживание, настройка, компьютерная помощь на дому и в офисе недорого. Быстрая заправка картриджей для любого принтера с гарантией качества от сервисного центра ВПС Груп по городу Киеву. Купить тонер фасованный.