Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Захист комірки в Excel від введення некоректних даних.

Файли Microsoft Excel досить часто використовуються для зберігання даних, з якими працює кілька різних користувачів. Іноді користувачі помиляються і вводять некоректні дані, через що виникають проблеми різного ступеня складності, в залежності від важливості даних.Однак подібної ситуації можна легко уникнути.

Спеціально на такий випадок в Excel є можливість перевіряти коректність даних, що записуються в певні осередки. При введенні неприпустимих даних Excel буде видавати попередження або заборона на продовження операції.

Для включення перевірки треба виділити захищаються осередки, потім перейти на вкладку «Дані» і вибрати пункт «Перевірка даних».у вікні на вкладці «Параметри» спочатку вибираємо тип даних, які можуть бути записані в обрані осередки, а потім задаємо обмеження для обраного типу даних.Варіантів досить багато, наприклад, в якості обмеження можна вказати певний діапазон чисел, проміжок часу \ дати, текст певної довжини або вказати файл зі списком допустимих значень. Також можна задати формулу для обчислення допустимих значень на підставі вмісту інших осередків.Як приклад вкажемо будь-яке ціле число не більше 100000.На вкладці «Повідомлення про помилку» вибираємо дію, яке має відбутися при неправильному введенні. Вибрати можна один з трьох варіантів:

• Зупинка - зупиняє операцію, запобігаючи введення некоректних даних;
• Попередження - при введенні некоректних даних видається попередження, але користувачеві дається можливість продовжити операцію;
• Повідомлення - користувач отримує повідомлення про те, що введені дані неприпустимі, однак введення даних дозволений.

Також тут можна додати заголовок і текст повідомлення, який побачить користувач при введенні неправильного значення. Це повинно допомогти користувачеві зрозуміти, що він робить не так.А ось так виглядає повідомлення, що видається при спробі введення даних, не придатних під заданий умова.В якості додаткової допомоги на вкладці «Повідомлення для введення» є можливість залишити підказку.Ця підказка з'являтиметься поруч з осередком при її виборі і залишатися на екрані до тих пір, поки ви не вдасться до іншої клітинки.І якщо вже так сталося, що користувачам все таки вдалося "накосячіть", є можливість виділити неправильно введені дані. Зробити це можна, вибравши в меню «Перевірка даних» пункт «Обвести невірні дані».подібні нескладні дії полегшать життя користувачам і допоможуть уникнути багатьох проблем при спільній роботі з даними в excel..