Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

HP officejet pro x576dw - якісний МФУ для великих робочих груп.

Сучасний офіс не обходиться без різної копіювальної техніки. Щоб робота велася максимально продуктивно, необхідно мати як мінімум принтер, копір і сканер. На щастя офісних робочих сучасний ринок пропонує багатофункціональний пристрій з можливістю заправки картриджа. Якщо ви шукаєте МФУ для великого офісу і вважаєте за краще американські продукти від Hewlett Packard, то не пропустіть таку модель як Color LaserJet Enterprise M680dn.Це одне з найбільш високопродуктивних пристроїв від американського бренду, але при цьому МФУ має досить компактні розміри. Більшість апаратів подібного класу підлогові і знайти для них місце в офісі іноді велика проблема. Дана модель відноситься до настільних і має габарити 840х585х632 міліметрів. Вага становить 56,5 кілограма.

МФУ має щомісячну продуктивність в 120 тисяч сторінок. Це значний показник, і далеко не кожен апарат може похвалитися такою продуктивністю. Пристрій виконує кольорову і чорно-білий друк на аркушах формату А4. Передбачені 4 картриджа, підтримується двобічний режим. Друк кольорових і чорно-білих копій здійснюється в дозволі 1200х1200 точок на дюйм. Для копіра цей показник в два рази менше і становить 600х600. Таким чином, співробітники можуть друкувати документи і звіти високої якості, навіть з кольоровими зображеннями.

Одним з ключових переваг подібного апарату є дуже високу швидкодію - 42 стор. / Хв. Чому це так важливо? Як правило, у великих офісах працюють десятки співробітників. Кожному з них необхідно щось надрукувати або отксерить. Якщо швидкість друку занадто маленька, апарат просто не впорається з навантаженням. Поруч з МФУ будуть утворюватися черги, і працівники будуть втрачати свій дорогоцінний час.

Сканер M680dn має роздільну здатність 600х600 ppi, системою автоподачі на 100 аркушів. Швидкість копіювання - 60 і 45 копій для чорно-білого і кольорового джерела відповідно. Відразу після сканування є можливість вислати зображення на електронну пошту. Заправка принтерів вимагає якісного тонера. Пристрій постійно знаходиться в роботі, а неякісний тонер може привести до несправностей в самий невідповідний момент. В результаті робота всього офісу зупиниться. З цієї причини необхідно проводити заправку картриджа тільки в перевірених сервісах, наприклад в «ВПС Груп». Ресурс кольорового картриджа для цього МФУ становить 11,5 тисяч робочих циклів, для чорно-білого - 16,5 тисяч.

Color LaserJet Enterprise M680dn має стандартний USB вихід, мережевий інтерфейс, а також підтримує технологію Air Print. Максимальний обсяг пам'яті 3,72 гігабайти, є жорсткий диск на 320 гігабайт. Для управління представлений кольоровий РК-дисплей на 8 дюймів.Необхідна якісна заправка принтера в місті Київ - телефонуйте в сервіс «ВПС Груп» . Ми працює по всіх районах міста. Прийом замовлень здійснюється сім днів на тиждень. У компанії «ВПС Груп» працюють професійні фахівці з багаторічним досвідом роботи. Ми даємо гарантію на всі види послуг. Заправляйте картриджі дешево разом з майстерні «ВПС Груп».

.