Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Типові причини поломки принтерів.

Струйні лазерні принтери абсолютно різні пристрої, хоч результат один і той же - надрукований текст або графіка. Відрізняються вони принципом дії. Струменеві малюють мікрокраплі, а лазерні електризують на папері пікселі, до яких потім притягується тонер. Найчастіша причина поломки струменевих моделей висихання чорнила.

Якими б дорогими були чорнило, все одно потрібно іноді друкувати хоча б пару сторінок. Також залипання може відбуватися через неякісні чорнила. Струменеві принтери можуть ламатися через те що ви заправляєте їх чорнилом незрозуміло якої якості, і тут ремонт принтера навряд чи допоможе. Тут Вам зможе допомогти тільки покупка нової моделі.Досить часто зустрічається проблема - поломка каналу друкуючої головки. Це може статися через надактивного експлуатації принтера або ж через дуже частих змін витратних матеріалів. Хоч він розрахований на багаторазове використання, але і його може не вистачити, якщо ви вже дуже активний працівник. У лазерних принтерів може ламатися вузол закріплення зображення, а саме, може поламатися термопленка або сам нагрівач. Перша рветься через те що в неї іноді потрапляють різні предмети. Також може поламатися електроблок управління вузла. Іноді буває проблема подачі паперу. Це відбувається через зношування або ж через застосування неправильної паперу. Також проблеми можуть початися через паперу з шорсткістю, бо маленькі ворсинки зношують принтер. Також це може бути через висохлої мастила на шестерінках. Тому потрібен час від часу приносити техніку в сервісний центр, для ремонту принтерів і заправки картриджа.

Крім цього, часто бувають несправності вузла переносу зображення. Це трапляється через пошкодження картриджа. Якщо у вас пряма лінія вздовж усього листа, то це означає що фотоциліндра подряпаний і його потрібно поміняти. Якщо ви бачите, що на ньому повторюються точки або плями через рівні проміжки то це означає, що на циліндрі є деякі пошкодження, які просто не видно неозброєним оком. Якщо ви бачите сірі плями через рівні проміжки, то це означає що стався знос фотоциліндра і потрібно його замінити. Якщо ви бачите сіру лінію уздовж сторінки, то це означає, то у вас стався знос ракеля через використання поганого паперу або через потрапляння сміття всередину. Якщо чистка ракеля була безрезультатною, то міняйте його. Але не грайте в «героя» і не міняйте його самі. Скористайтеся допомогою профі по ремонту принтерів.

Якщо ви бачите роздвоєння або ж періодичне повторення надрукованого і при цьому частина листа час від часу не друкується, то це означає, що Ви зносили вал попереднього заряду. Вам потрібно повторно очистити його поверхню і замінити його у випадку зносу. Якщо Ваш лазерний принтер друкує дуже світлими відтінками, то це означає що звукопроводящей покриття магнітного вала зношене і Вам потрібно його змінювати. Їли ви бачите білі або чорні смуги поперек листа, то це означає, що вал був викривлений або косо поставлений. .