Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Трійка лазерних принтерів з підтримкою Wi-Fi.

Технології ніколи не стоять на місці і постійно розвиваються. Ще кілька років тому для підключення будь-якого пристрою були необхідні різні дроти. Зараз існують технології бездротової передачі даних, які полегшують підключення пристроїв до комп'ютера або між собою. У цій статті представлена ​​трійка лазерних принтерів, які передбачають можливість підключення по Wi-Fi. Першим в списку пристроєм є продукт фірми Hewlett Packard - лазерний кольоровий принтер LaserJet Pro M452nw.

Цей апарат головним чином призначений для малих і середніх робочих груп. Окрім наявності Wi-Fi цей апарат відрізняється досить високою швидкодією в 28 сторінок в хвилину. Продуктивність принтера складає до 50 тисяч друкованих копій в місяць. Передбачена можливість підключення принтера через роз'єми RJ45 і USB 2. 0.LaserJet Pro оснащений власним процесором з тактовою частотою 1,2 мегагерци і внутрішньої пам'яттю в 256 мегабайт. Можлива дешева заправка принтера, до нього підходять кілька моделей картриджів. Обсяг картриджа близько 2300 сторінок. Користувачі відкидають високу якість друку і зручність експлуатації. Другою моделлю є південнокорейський продукт SamsungXpress C430W. Цей принтер ідеально підійде для домашнього користування, так як має відносно невисоку вартість і компактні розміри. Принтер підтримує інтерфейси USB 2. 0, Ethernet (10/100 Мбіт/с) і Wi-Fi стандарту IEEE 802. 11b/g/n. Пристрій може працювати як в монохромному режимі, так і в кольоровому. Швидкість друку в першому випадку становить 18 аркушів за хвилину, у другому - 4. Місячне навантаження доходить до 20 тисяч листів.Принтер працює з більшістю популярних форматів паперу, має просте управління за допомогою чотирьох кнопок. У конструкції використовуються 4 картриджа, один чорний і три кольорових. Ресурс першого - 1500, а для кольорових він дорівнює 1000 сторінок. При закінченні тонера можна виконати заправку картриджа. Ще одним надійним і функціональним апаратом з наявністю Wi-Fi є Brother HL-1212WR. Маленький, зручний, продуктивний - це основні характеристики цього апарата. Пристрій працює з форматом А4 і виконує чорно-білий друк дозволом 1200х1200. Воно здійснює друк на етикетках, плівках, глянці і крейдованому папері.Ресурс картриджа становить 1000 сторінок. Користувачі відзначають невисоку ціну і дешевизну заправки принтера. Також вагомою перевагою є підтримка сучасних операційних систем, таких як Linux, Mac OS і Windows. Виконати заправку картриджів лазерних принтерів в Києві ми рекомендуємо в сервісному Ценрт послуг «ВПС Груп». У нас працюють найкращі майстри з величезним досвідом в ремонті і обслуговуванні офісної техніки. Замовлення приймаються по телефону сім днів на тиждень. У нас клієнти знайдуть оптимальні ціни і якісне обслуговування. Майстер особисто приїде до вас додому і виконає заправку картриджа. Після цього обов'язково здійснюється тестування працездатності принтера. Для нас важливий кожен клієнт, тому ми надаємо гарантію на свої послуги. .