Сервісний центр VPSGroup ремонт комп'ютерної техніки, заправка картриджів, ремонт оргтехніки, Київ, Виставковий центр, Васильківська, 55

Трійка найбільш надійних принтерів для невеликого офісу.

Офісна техніка - невід'ємна складова будь-якого підприємства. З її допомогою здійснюється створення документації, декількох копій одного і того ж документа і багато інших завдань. Принтер - вірний слуга будь-якого офісу, який оперативно готовий роздрукувати будь-який документ. Однак при виборі моделі необхідно враховувати безліч параметрів, таких як швидкість друку, якість, вартість заправки принтера і багато іншого. Все це впливає на надійність пристрою. Ця стаття представляє три найнадійніших апарату, які ви можете купити для офісу.

Третє місце в цьому топі займає недорогий, але в той же час високопродуктивний продукт японського бренду Kyocera - FS-1060DN. Даний апарат не можна віднести до бюджетного класу з цінником в 170 $, однак за ці гроші ви отримуєте дійсно першокласне пристрій. FS-1060DN призначений для чорно-білого друку аркушів А4 зі швидкістю 25 сторінок в хвилину. Чи не занадто вражає показник, проте, так би мовити, «тихіше їдеш, далі будеш» . Разрешеніе становить 1800х600. Цього вистачає для текстових файлів і різних графіків. Перевагою цього пристрою є ресурс картриджа на 4500 сторінок, а з огляду на дешевизну заправки картриджа, то це один з найвигідніших принтерів на ринку.В функції пристрою входить двобічний режим, наявність власної мережевої карти (що дозволяє ідентифікувати принтер в мережі за власним ip адресою), а також універсальність - пристрій працює з операційними системами Windows, MacOSі Linux. Користувачі відзначають якість збірки, тривалий термін експлуатації цього гаджета і низьку собівартість. Другий рядок займає продукт Hewlett-Packard.

Принтер з назвою LaserJetPro MFP M125rnw має цінник в 190 доларів, що дорожче пристрої від «Кіосера», проте слід враховувати, що за ці гроші ви отримуєте справжнє МФУ, зі сканером і копіювальним апаратом. Швидкодію пристрою - 20 копій в хвилину, роздільна здатність-600 × 600, а ресурс картриджа включає в себе тонера на півтори тисячі сторінок. Не варто звертати увагу на ці скромні параметри. Принтер має досить великий функціонал, в який входить Wi-Fi, зручне управління, невимогливість до паперу і невелика вага всього 8 кілограм. Також можлива багаторазова заправка стартового картриджа.Учасники цього пристрою виділяють відмінну якість друку і досить високий функціонал. Пристрій справно прослужить довгий термін, виконуючи всі поставлені завдання. Цей принтер одне з кращих рішень для особистого користування або невеликого офісу. Вершину топа займає японський гаджет від відомої «Кіосера» - FS-1370DN. Пристрій має цінник в 270 доларів, і здатний виконувати обсяг роботи в 50 тисяч сторінок на місяць. Принтер володіє значним швидкодією в 35 сторінок в хвилину (формат A4). Можливе регулювання рівня шуму і hp 83a заправка картриджів. У конструкції використані високоякісні компоненти, тому принтер славиться своєю надійністю і довговічність, Апарат передбачає друк на картках, плівках, етикетках, глянцевому папері, конвертах, матовому папері. Це першокласне пристрій для великого і малого офісу за невисокою ціною.Якщо вам необхідна оперативна заправка принтерів або ремонт, ми радимо звернутися в сервіс «ВПС Груп». Наші фахівці готові особисто виїхати до вас додому і зробити якісний ремонт або заправку картриджа. Для оформлення замовлення телефонуйте!

.